Kanał informacyjny

Nie określono adresu internetowego. Uzupełnij.


Designed by:

O nas PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 06 stycznia 2012 17:53

Administracja Domów "LOKIA"  powstała w kwietniu 1994 roku w celu świadczenia usług na rynku nieruchomości.

Z uwagi na doświadczenie założycieli, rozpoczęła działalność od administracji i zarządzania budynków mieszkalnych, z biegiem czasu rozszerzyła zakres świadczonych usług o pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie nieruchomości, utrzymanie czystości i konserwację.

 


Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, działalność prowadzimy w oparciu o państwowe licencje zarządców i pośredników nieruchomości.

 

 

Posiadamy ubezpieczenie w zakresie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z prowadzoną działalnością zarządzania nieruchomościami.

 

 

 Tworzymy solidną i profesjonalną firmę , rzetelnie podchodząc do powierzonnych nam obowiązków. Naszymi działaniami staramy się wykazać, iż powierzając nam zarządzanie swoimi nieruchomościami zyskujecie Państwo partnera i rzecznika swoich interesów.

W pracy wykazujemy się profesjonalizmem, rzetelnością, szybkością wykonywania powierzonych nam zadań, przejrzystością rozliczeń finansowych. Przestrzegamy zasad Kodeksu Etyki Zawodowej oraz staramy się być elastyczni aby sprostać wymaganiom klientów.

Zaufanie coraz większej grupy właścicieli nieruchomości oraz nieustanne rozszerzanie naszej oferty, w zakresie zarządzania nieruchomościami i usług mu towarzyszących, pozwoliło na dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa.

 

 

Obsługujemy nieruchomości o dowolnej powierzchni użytkowej. Bez względu na wielkość i stan powierzonej nam nieruchomości gwarantujemy profesjonale i fachowe usługi.

Naszą pracę usprawnia nowoczesne oprogramowanie pozwalające udostępnić także klientom kartotekę mieszkańca.

 

 

Posiadamy doświadczenie w zakresie uzyskiwania premii termomodernizacyjnych i remontowych oraz finansowania remontów z kredytów bankowych.

 

 

Forma współpracy z klientami jest zawsze dostosowana do ich indywidualych potrzeb. Sposób naszego działania zapewnia dobrą współpracę w zakresie zarządzania nieruchomością. Takie indywidualne podejście do każdej nieruchomości, profesjonalna i fachowa obsługa pozwoliły nam wypracować pewną i stabilną pozycję na krakowskim rynku zarządców nieruchomości.

Zdobyliśmy zaufanie wielu właścicieli i mieszkańców budynków powierzonych nam w zarząd bądź administrację.

 

 

Jesteśmy pewni, że uda nam się znaleźć rozwiązania róznych problemów dotyczących Państwa nieruchomości i sprostać wszelkim okolicznościom.

 

Liczymy na to, że zdecydujecie się Państwo na skorzystanie z naszej oferty na zarządzanie nieruchomością  i tym samym dołączycie do grona usatysfakcjonowanych klientów Administracji Domów "LOKIA".

Poprawiony: środa, 09 maja 2012 00:40